بیائید به احترام انسان و انسانیت اثار فکری دیگران را با ذکر نام خالق اثر نشر کنیم. . . . . همه آدمها که خیام و سعدی و. . . نیستند
هر کسی یک نشانی دارد که با هیچ کس دیگری مشابه نیست والبته استفاده به قصد جعل امکان ندارد اما خیلی ها خیلی چیز ها دارند که نشانی از هویت وشخصیت آن انسان است . . . ویا حد اقل به دلایل شخصی آن رد و نشانه برایشان مهم است
چندی پیش یک جا به شعر و نوشته ای برخوردم که به نام کسی دیگر به ثبت رسیده بود وخیلی خیلی تعجب کردم وقتی متوجه شدم ناشر با علم این که صاحب اثر کیست این کار را کرده (یکی از دست نوشته هایم) وجالب تراینکه ناشر مدعی بودچون برای من نوشتی پس من ما لک هستم!!!؟؟؟»
بیائید به احترام انسان و انسانیت اثار فکری دیگران را با ذکر نام خالق اثر نشر کنیم

به احترام انسان و انسانیت

انسان ,خیلی ,اثر ,انسانیت ,احترام ,کسی ,انسان و ,احترام انسان ,و انسانیت ,به احترام ,نام خالق

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سان اندرس وبلاگ فامیل دور شرکت سازه چادری غشاء 02126207536 felez-ahan دکتر سعیدناصحی ایلیا | قیمت کفسابی | هزینه کفسابی | کفسابی | ترمیم سنگ و نگهداری سنگ پرنده نگری و گردشگری مسئولانه -همراه با کودک خداوند محبت است... بنام محبت مهندسی صنایع و مدیریت کارشناس سنجش و ارزشیابی هریس